Tegus märts Linnupesa Lasteaias

Siiski juba veebruari viimasel päeval – 28 veebruar – toimus lasteaias koostöös Lastekaitse Liiduga piirkondlik Kiusamisest vabaks! teabepäev. Osavõtjaid oli kõikidest Kristiine piirkonna lasteaedadest. Jagasime oma lasteaia kogemust ning saime ideid Kannikese lasteaiast Targalt internetis projekti seostamisest kiusamisest vaba teemaga. Teabepäeval tutvustati Kiusamisest vabaks! sõimeealiste laste programmi pilootrühmade tegevust. Lastekakaitse Liit tutvustas projektiga seotud lähiaja tegevusi ning plaane.

5. märtsil toimus Linnupesa lasteaias Rohelise Kooli lasteaedade seminar. Saime tutvustada Linnupesa lasteaia kogemusi Rohelise Kooliga liitumisel, läbiviidud üritusi ja ettevõtmisi seoses Rohelise Kooliga. Jagasime ideid kogu lasteaiatöö sidumisest projektiga. Pikemalt peatuti temaatika globaalne kodakondsus erinevatel tutvustamisvõimalustel ja teemal taimetark. Seminar lõpetati praktilise tegevusega – pesade punumisega pakkudele.

Kevadiste tervitustega,

Karin Saar