Rohelise Kooli seminar 5.03.19

5. märtsil toimus Tallinna Linnupesa Lasteaias Rohelise kooli seminar, kus saime jagada oma kogemusi keskkonnahariduse kujundamisel. Kohal oli pea 40 osalejat teistest koolidest ja lasteaedadest ning päev kulges igati meeleolukalt.

Alustuseks tutvustasime meie, kuidas oleme Rohelise Kooli programmi enda lasteaias ellu viinud. Sõna said liikumisjuht ja Rohelise kooli meeskonna eestvedada Ingrid, direktor Karin, õppealajuhataja Maiki ning õpetajad Katrin K., Esta, Katrin S. ja Liis. Kõigi ettekannete põhjal kujunes osalejatel arusaam, mida Linnupesas on tehtud selleks, et siit lahkuksid loodushoidliku mõtteviisi ja keskkonnasõbraliku käitumisega lapsed.

Loduslikest materjalidest meisterdamine

Seminaril osalejad said meisterdada looduslikest ja taaskasutusmaterjalidest linnupesa, mis lihavõttepühade ajal leiavad kasutust lasteaia kaunistamisel. Lõpetuseks osalesid kõik vestlusringis, kus Koolitus- ja Nõustamiskeskus Haredi esindaja nõustas programmiga liitumise osas.

Sõnapilvest võib näha kohalkäinute muljeid. Kohtumiseni järgmistel kordadel ja aitäh usalduse eest seminari korraldamisel!