Linnupesa lasteaed

now browsing by category

Posted by: | Posted on: september 14, 2018

LASTEAIAS 17.– 21. september

Loe edasi mida huvitavat teevad lapsed Linnupesas sellel nädalal

Posted by: | Posted on: september 12, 2018

Linnupesa sügisene taaskasutuslaat kutsub osalema!

Posted by: | Posted on: august 27, 2018

Kristiine rahvajooks ootab tarkusepäeval jooksma!

Laupäeval, 1.septembril toimub esimest korda Kristiine rahvajooks, mis pakub kõigile võimaluse sportlikult sisse juhatada uus kooliaasta. Täpsem info on leitav

kodulehelt www.stamina.ee/rahvajooks

Posted by: | Posted on: juuli 31, 2018

TOITLUSTUSTASU

Vastavalt lasteaias toimunud toitlustushankele hakkab alates 01.08.2018. lasteaeda toitlustama Baltic Restaurants Estonia AS.

Alates 01.08.2018 on toidupäeva hinnad lapsevanemale (alus: Tallinna Linnupesa lasteaia hoolekogu 22.06.2018 koosoleku otsus nr 1-8/003):

Sõimerühma lapsele  –  1,96 € päev, millest lapsevanem tasub 0,13 € päevas

Aiarühma lapsele (3–6a) – 2,12 € päev, millest lapsevanem tasub 0,12 € päevas

Koolieelikule – 2,20 € päev, millest lapsevanem tasub 0,20 € päevas

Posted by: | Posted on: juuni 19, 2018

Kollektiivpuhkus 2018 suveperioodil

Linnupesa lasteaed on 2018a suveperioodil kollektiivpuhkuseks suletud 2.-31.07. Ilusat suvepuhkust!

Posted by: | Posted on: juuni 18, 2018

Lühendatud tööpäev 22.06

22.06 on lasteaias lühendatud tööpäev, lasteaed on avatud kuni 16.00.

Posted by: | Posted on: juuni 5, 2018

Jalgratastega sõitmine lasteaias

Head lapsevanemad!

Tuletame meelde olulise punkti lasteaia kodukorrast:

5.7 Lasteaia õuealal ei sõida lapsed, lapsevanemad ega töötajad jalgratastel. Ratastega sõidetakse lapsevanema järelevalve all selleks ette nähtud liiklusväljakul maja esisel platsil.

Antud punktist on oluline kinni pidada, et nii suurtel kui väikestel oleks lasteaia hoovis turvaline ringi liikuda.

Posted by: | Posted on: juuni 4, 2018

Lasteaedade laulupidu SadaSäraSilma 1.06.2018

Lastekaitsepäeval, 1. juunil, kogunes Vabaduse väljakule tuhatkond Tallinna lasteaedade last, et maha pidada mudilaste laulupidu „SadaSäraSilma“. Pidu oli pühendatud Eesti Vabariigi sajandijuubelile ning Tallinna alushariduse 100. aastapäevale.
Linnupesa lasteaiast osales laulupeol 10 last Piilupoegade rühmast. Kõik osalevad lapsed kandsid stiliseeritud rahvariideid „Etno“ komplektist, mille lasteaiad said linnalt kingituseks möödunud aastal. Rongkäigus kasutati Tallinna koolide õpilaste tehtud tunnussilte „Triibustiku“ komplektist, mis kingiti lasteaedadele tänavu.

Peol kõlas 10 laulu, meie lasteaia lastele õpetas lood selgeks muusikaõpetaja Kaiu. Mudilasi saatis Urmas Lattikase bänd ning lastega laulis kaasa Getter Jaani.

Peopäeval siras taevas päike ning kui laulud olid lauldud, kostitati lapsi jahutava jäätisega. Oli vahva ja meeldejääv kogemus kõigile osalejatele!

Posted by: | Posted on: mai 30, 2018

Mudilaste tantsupidu „Me armastame Eestit“ 24.05

24. mail 2018 kell 16.00–16.30 toimus kõikide Tallinna lasteaedade hoovis samaaegselt mudilaste tantsupidu „Me armastame Eestit”, üle kogu linna tantsis samaaegselt pea 20 000 last.
Iga lasteaed lavastas peo omamoodi, ühisosana alustati pidu kõikjal Sabatantsuga ning lõpetati Kaera-Jaaniga, vahepeal tuli esitusele Nüüd tulge tantsima.
Linnupesa lasteaias osalesid tantsupeol kõik 12 rühma koos õpetajate ja õpetaja abidega. Lasteaia õuealal asuval staadionil toimus tõeline mini-tantsupidu, esitusele tulid lisaks ühistele tantsudele veel Kägu, Väravamäng, Mu isamaa armas ja Kes aias.

Külalisesinejatena tegid etteaste rahvatantsurühma Veerepeal tantsijad, kelle esituses nägime Reilenderit.

Lastele õpetasid tantse liikumisõpetaja Ingrid, muusikaõpetajad Ele ja Kaiu ning direktor Karin.

Posted by: | Posted on: mai 14, 2018

III Avatud akende kontsert 9.05

9. mail toimus järjekorras juba kolmas Avatud Aknede kontsert. Nagu tavaks saanud, oli kontsert pühendatud kevade tärkamisele ning kohe saabuvale emadepäevale. Esinesid kõik rühmad, alguses väiksemad lapsed ning kontserdile andsid hoogsa lõpu koolieelikud. Pisemad mudilased esinesid pillilooga lasteaia trepil, ikka selleks, et neid paremini kuulda ja näha oleks. Suuremad lapsed sättisid end valmis avatud akendele, direktor ja õppealajuhataja suunasid publikut õiges suunas liikuma. Lastele õpetasid laule ja pillilugusid muusikaõpetajad Ele ja Kaiu. Aitäh kõigile asjaosalistele!