Return to 2017-2018 õa

27.veebruaril panid lapsed kasvama sibulad.

27.veebruaril tulid Rohelise Kooli meeskonna lapsed taas kokku. Kõigepealt arutasid lapsed selle üle, millised erinevused on maal ja linnas elamisel. Rasmus ja Kertu arvasid, et linnas ei saa loomi kasvatada. Edasi räägiti taimede kasvatamisest ning millised taimed kasvavad maa all ja millised maa peal. Lapsed olid väga teadlikud. Arutlusele tuli seegi, et kas linnas saaks kodus taimi kasvatada. Rasmus rääkis, et tema isa pani kodus avokaado kasvama ning nad kasvatavad ka rukolat, peterselli ja tüümiani. Iga laps oskas nimetada maitsetaimi, mida nad kodus kasvatanud on. Koos otsustati, et pannakse lasteaeda kasvama sibulad. Töö läkski lahti, iga laps sai anda oma panuse. Sibulakasvandus pannakse söögisaali, Rohelise Kooli lapsed hoolitsevad nende eest ja peagi saavad kõik lapsed endale rohelist sibulat leivale või supi sisse lisada.

Ingrid Künnapas