Rannamõisa lasteaia külastus 2.11.18

Mudaköök õues
Lasteaia püsiasukad – kitsed

Ühel hommikupoolikul külastasid Linnupesa õpetajad oma kolleege Rannamõisa lasteaias. Sättisime end kohale täitsa varakult, et näha nende iganädalast vahvat ettevõtmist, mille nimeks Rõõmu Reede. Sellel päeval avavad kõik rühmad oma uksed ning lapsed saavad ise valida, kuhu nad oma hommikupoolikut põnevalt ja kasulikult veetma lähevad.
Igas rühmas pakutakse erinevat tegevust, lisaks sai õues tegutseda puutööklassis ning osa võtta orienteerumismängust. Rannamõisa lasteaed osaleb samuti Rohelise kooli programmis, seega saime ka selles vallas mõtteid vahetada. Uudistasime lasteaias ja selle hoovialal ringi. Palju elevust tekitasid lasteaia territooriumil elavad kitsed. Väga vahva oli näha, kuidas lapsed elusloodusega niivõrd lähedalt kokku puutuda saavad.
Saime palju põnevaid ideid ning inspiratsiooni. Suur tänu lahke vastuvõtu eest!