Spordinädal Linnupesas (23.-30.09.21)

23.-30.09 toimub terves Euroopas spordinädal. Kuna käesolev õppeaasta on Tallinnas pühendatud liikumisele ja tervislikele eluviisidele, siis Linnupesalised tähistasid nädalat uhkelt. Meie plaanid said kirja ka EOK spordinädala kalendrisse.

Linnupojad staadionit külastamas

Mitmed rühmad käisid spordinädala jooksul matkamas. Lapsed said looduses viibida, ronida, mängida, õppida. Koosõppimine teises keskkonnas on kasulik nii väikestele kui suurtele.

Väiksed Linnupojad võtsid ette õppekäigu lasteaia vahetus läheduses oleva staadioni juurde – just paras jalutuskäik, et näha nii tänaval liikuvaid sõidukeid, möödakihutavat rongi kui ka staadionil sportivaid inimesi.

Kõik rühmad võtsid osa sügisesest spordipäevast, mille käigus sai joosta, palli visata, kaugust hüpata. Iga laps sai ametliku spordinädala diplomi. Suuremad lapsed said meeneks ka Spordinädala kotid ning Kristiine linnaosa panustas omaltpoolt kõrrejoogi ja väikse magusa ampsuga, mis peale sportlikku tegevust ära kulus.

Toimusid ka esimesed rattapäevad. Paljud Tallinna lasteaiad saavad oma õuealale värsked liikluslinnakud. Just õigel ajal jõudis kord meie lasteaiani ja lapsed said ratastega uued elemendid ära proovida.

Lasteaia töötajad suundusid ühel lõunal koos matkama Sütiste metsa. Oli tervistav jalutuskäik värkses õhus koos armsate kolleegidega. Loodame, et sellest saab vahva tradistioon.

Spordinädal Linnupesas oli teguderohke. Hoiame aktiivset eluviisi au sees igal ajal.

#teemaaasta