Tarkusepäev 2.09.19

Pipi läheb tarkust taga nõudma.

Septembri alguses tähistame tarkusepäeva. Sellel puhul kogunesid saali Linnupesa selleaastased koolieelikud, Päiksekiir ja Linnupojad.

Kõigepealt tervitas neid direktor Karin ning seejärel näitasid lapsed, et on juba jõudnud õppida mõned laulud ja luuletused, mida esitada. Üheskoos lauldi ka regilaulu.

Lastele tuli külla Pipi, kes oli just teel kooli. Koos Pipiga uuriti koolikoti sisu. Lapsed tundsid hästi kõiki õppimiseks vajalikke vahendeid: vihikuid, pliiatseid, joonlauda, pintsleid, värve ning aabitsat. Vahepeal tõmbas Pipi kõigi üllatuseks kotist välja ka nutitelefoni ning lapsed oskasid hästi Pipit õpetada, et sellega võib ainult peale tunde härra Nilssonile helistada ja muul ajal peab telefon olema kindlalt kotis. Lõpetuseks tantsiti Pipiga ka üks meeleolukas tants.