Õppeaasta lõpetas Linnupesa tantsupidu (23.05.24)

Käesolev õppeaasta on pühendatud keelele ja kultuurile ning seega sobis tantsupidu väga hästi õppeaastat lõpetama. 23. mail toimus tantsupidu kõikides Tallinna lasteaedades, meil kujunes sellest ühtlasi iga-aastane suur perepidu.

Pidu alustati lustaka rongkäiguga ümber lasteaia hoone. Tantsudega astusid üles kõik rühmad pisikestest suurteni. Tantsude ettevalmistusega oli nähtud vaeva ning iga laps sai staadionil suure publiku ees esineda. Esitlusele tulid Kägara, Oigea ja vasemba, Stenpolka, Kükita ja veel mitmed teised tantsud. Lapsed olid rahvuslikes riietes ning väga vahva oli näha laste seljas ka vanematelt päranduseks saadud rahvariiete komplekte.

Peale tantsupeo lõppu läks edasi meeleolukas perepidu – avatud oli heategevuslik kohvik ning erinevad tegevused õnneloosist patside punumiseni. Pered veetsid mõnusalt aega piknikutekil head-paremat proovides ja ühiselt tegutsedes. Aitäh meie kogukonnale – personal, vanemad, lapsed – kellega ühiselt see suur sündmus õnnestunult toimuda sai!