Tallinna Linnupesa Lasteaia I raamatukonverents

Raamat on alati palju tarkusi jaganud, on suureks abiks lugemis- ja kirjutamisoskuse arendamisel. Tänapäeva kiire tehnoloogia areng on laste ellu toonud nutiseadmed ning kaugemale viinud raamatu. Raamatu au sees hoidmiseks korraldati emakeelepäeval, 14. märtsil Linnupesa lasteaias raamatukonverents, mille teemaks on “Tunne oma juuri”. Konverentsi eesmärgiks oli, et laps teab erinevaid rahvakombeid ja -traditsioone. Konverentsil osalesid 5-6 aastased lapsed Linnupesa lasteaiast (Pöialpoiste, Mesilindude ja Naerulinnu rühm), Vindi lasteaiast, Kristiine lasteaiast ja Tihase lasteaiast.
Konverentsi avas direktor Karin Saar ja andis edasi sõna Maret Truusalule Kristiine Linnaosavalitsusest. Konverentsi modereerisid Karl Lepatriinu rühmast ja õppealajuhataja Anu. Ettekanded olid väga toredad – PowerPoint esitlus, muusikaline lavastus, käpiknukuetendus, lavastuslik etteaste, laululine lavastus ja videoesitlus ning kõik ikka muistendi teemadel.

Konverentsi lõpus said kõik osalejad tänukirjad, mille trükkis lasteaiale Pöialpoiste rühma lapsevanem Kaie Riin Tooming.

Suured tänud ettevalmistajatele ja osalejatele! Jääme ootama Linnupesa II raamatukonverentsi!