Suur sõbrapäeva üritus

15.veebruaril kella 16 ajal läks Linnupesa lasteaias suuremaks saginaks, toimus traditsiooniline sõbrapäeva üritus. Lapsed koos vanematega said kohvikus istuda ja maitsemeeltele elamusi pakkuda ning uudistada sahvris ja osta endale meelepäraseid hoidiseid. Vahvat tegevust leidis ka erinevates töötubades – sai värvida kivisid, teha maske, lasta endale teha näomaalinguid või õhupallikujusid. Kell 17 toimus kontsert. Kõigepealt esinesid lapsed  muusikaõpetaja Kaiu juhendamisel, siis tantsisid Sabatantsu ringi lapsed, edasi esines Annely Martensoo stuudio Väike Muusik ning kontserdi lõpetasid väiksed tantsijad huviringist tantsuteater Polly.

Lasteaed säras tuledes 18.30-ni ja siis hakkasid tasapisi töötoad oma tegevust lõpetama, kohvikuletid ja sahvririiulid said tühjaks ning kõik said rõõmu ja rahuga koju minna.

Suured tänud ürituse korraldajatele lasteaiast, kontserdil esinejatele ja juhendajatele, vanematele, kes kohvikuletid hõrkude roogade täitsid, sahvrisse mitmekesiseid hoidiseid tõid, värvimiseks kivisid kogusid ning õhupallikujusid meisterdasid!

Ei sõprus kao kui aastaajad,
on sõber seal, kui teda vajad.
On siis kui õues puhub tuul.
Kui päike taevas või siis kuu.
Hea sõprus midagi ei küsi.
Ta lihtsalt on ja lihtsalt püsib!

Aitäh, väiksed ja suured sõbrad!