Lasteaias algavad peatselt Sina ja Mina Pereakadeemia programmi koolitused

LÜHILOENGUD –
praktiline loeng suuremas grupis, kestus 1,5

30.september kl 16.30 Lasteaiaga kohanemine – märksõnadeks lapse areng ja kohanemine, vanema roll ja enesetunne, kohanemisraskused ja nende leevendamine ja koostöö lasteaiaga.

14.oktoober kl 16.30 Lapse areng 1,5-3 – märksõnadeks füüsiline areng ja eneseteenindusoskused, kõne areng, jonn ja piirid ning mängimise tähtsus.

13.jaanuar 16.30 Lapse areng 4-5 – märksõnadeks füüsiline ja kõne areng, mängimine, lapse sotsiaalsete oskuste arendamine, seksuaalsus ja hirmud.

4.mai 16.30 Kooliks valmistumine 6-7 – millised oskused ja omadused on vajalikud kooliminekuks, füüsiline ja kõne areng, milline on kooliküps laps ning koolipikenduse taotlemine.

Hind: 10€/osaleja

GRUPINÕUSTAMISED – spetsialisti poolt juhitud aruteluring väikeses grupis võimalusega küsida küsimusi, kestus 2 h

9.märts kl 16.30 Kuidas seada lapsele piire karistuse, ähvarduse ja hirmutamiseta?

20.aprill 16.30 Millest räägib lapse jonn ja miks on nutmine kasulik?

3.veebruar kl 16.30 Aktiivus-ja tähelepanuhäirega lapse märkamine ja toetamine

Hind: 20€/osaleja, 30€/paar

Grupinõustamisel on kohtade arv piiratud.

KOOLITUSI VIIB LÄBI: ENE RAUDLA

REGISTREERUMISEKS

1. Registreeru (ja maksa ülekandega) kohe siin http://www.sinamina.ee/pereakadeemia/registreerumine

või

1. Pane end kirja teadetetahvlil asuvale registreerumislehele (sellisel juhul saadame ülekande tegemise info e-mailile)

NB! Kohapeal sularahas tasuda ei ole võimalik.

Sina ja Mina Pereakadeemia kohta saad lähemalt lugeda siit.

Küsimuste korral helista numbril 6 816 570.