Lapsed käisid suukoolis

6.märtsi hommikupoolikul oli Pääsupoegade, Sirtsude, Mesilinnu, Piilupoegade ja Pesamuna rühma lastel võimalus koolis käia. Aga see oli teistmoodi kool – suukool. Suukooli viis läbi Lepatriinu rühma lapse, Valdemari ema Triin Pullisaar, kes ise on Kaarli Hambapolikliinikus hambaarst.

Lapsed said suukoolis teada, kui palju hambaid on inimesel, kui palju elevandil ja kui palju hail. Koos vaadati slaide hammastest, mida ei pesta või mis magusa söömisega  väga koledaks on läinud. Samuti nägid lapsed piltidelt, kuidas tekib hambasse auk.  Lapsed omandasid õiged hambapesemise võtted. Suukooli tunni lõpus said  lapsed küsimusi esitada. Kõik suukoolis käinud lapsed said aukirja, mis jääb neile suukoolis kuuldut-nähtut meenutama.

Täname suukooli “õpetajat” Triin Pullisaart, kes lastele nii huvitavalt ja lapsekeskselt rääkida oskas! Nii mõnegi lapse soov on nüüd saada ise ka hambaarstiks.