Koolitus „Tulest targem“ 22.10.18

22.10 külastasid lasteaeda Lilleküla komando päästjad, et koolieeliktega läbi viia õppeprogramm „Tulest targem“. Koolitus algas liikumissaalis, kus lastele näidati tuletõrjuja varustust ning arutleti ühiselt selle üle, millised esemed ja teguviisid võivad olla tuleohtlikud. Pikemalt peatuti küünla kasutamise turvalisusel ja asjaolul, et igas kodus peab olema töötav suitsuandur.

Seejärel liiguti lasteaia õuele,kus ootas veelgi põnevam osa – tutvumine päästeautoga. Vahvad päästjad tutvustasid autot iga külje pealt ning vastasid laste küsimustele.

Pääsupoegade rühm saatis hiljem komandosse tänuks endajoonistatud pildid. Aitäh tublidele päästjatele, et leiate tiheda töö kõvaltaega lastega tegelemiseks!