5 aastat südamenädala traditsiooni

Juba 5 aastat on Linnupesa Lasteaias peetud aprillis südamenädalat. Tänane avapauk oli tõeliselt vääriline väikesele juubeliüritusele.
Hommikuvõimlemine algas hoogsalt juba 18.04, kui Mesilindude õpetajad koos vabatahtlik Antoniga kõiki lapsi merereisile kutsusid. Koos vahvate liikumistega seilati tormisel merel, elati üle laevahukk ning  jõuti üksikule saarele, kus redutas peidus tiiger! See tiiger polnud keegi muu kui Anton, kellel juhtumisi oli samal päeval sünnipäev. Nii kõlavat õnnitluslaulu ei ole ta kindlasti oma elus veel kuulnud, kui sel päeval laste suust kõlas. Anton tõsteti isegi tooliga üles!

Järgnes pikk nädalavahetus, mille käigus said lapsed kodus võimelda. Selleks saadeti Eliis keskkonna kaudu vanematele link videole, mille järgi kodus võimelda sai.

Uus nädal tõi uued eriilmelised hommikused sportlikud ettevõtmised – esmaspäeval saime proovida õpetaja Esta ja Kaiu eestvedamisel vanaaegset võimlemist elusa klaverimuusika saatel, teisipäeval tantsulist liikumist direktor Karini eestvedamisel, kolmapäeval jooksutas lapsi liikumisjuht Ingrid ning neljapäeval lõppesid südamenädala võimlemised Päiksekiire rühma juhatusel Ukraina rütmides.

Tuleb tõdeda, et taaskord olid meil meeleolukad ning tavapärasest veidi erinevad hommikupoolikud.