Projektikohtumine Hispaanias (24.-29.10.22)

Linnupesa Lasteaial on käesoleval õppeaastal koostööprojekt partnerkoolidega Iirimaalt ja Hispaaniast. Oktoobris toimus esimene kohtumine Hispaanias, Sevilla külje all Los Palacios y Villafranca’s. Meie poolt osales kohtumisel neli õpetajat. Kokkusaamise jooksul õppisime tundma Hispaania haridussüsteemi, külastasime kooli ning lasteaeda ja vaatlesime kuidas seal õppetöö toimub. Erinevusi meie süsteemiga on päris palju, kuid lapsed on siiski sarnased – mänguhimulised, avatud ja vahvad! Lisaks tutvustati meile kohalikke vaatamisväärsusi ning toimus kultuuriprogramm.

Meie külaskäik jõudis ka kohaliku televisiooni uudistesse, kus on lähemalt näha suurejooneline vastuvõtt, mis meid esimesel päeval üllatusena ootas. Vaata uudisklippi SIIT.

Kõik projekti “Kinder to the Sea” tegevused on kajastatud projekti kodulehel.