Tantsupäev “Võlu oja”

Lastele mõeldes ja heasoovlike inimeste abile lootes kutsusid Tallinna Alushariduse Juhtide Ühendus, Tallinna Koolijuhtide Ühendus ja Tallinna Haridusamet üheskoos ellu heategevusprogrammi „Märka ja aita!” Programmi eesmärgiks on aidata Tallinna haridusasutuste lapsi, kes erinevatel põhjustel vajavad materiaalset abi normaalseks osalemiseks õppetöös. Öeldakse, et abistamiseks pole vaja mitte ühte miljonäri, vaid miljonit inimest, kes kõik annaks kasvõi ühe euro.

Kristiine linnaosa lasteaiad toetasid programmi „Märka ja aita“ tantsupäeval “Võlu oja” kogutud annetustega.

Tantsupäev toimus 26.aprillil Tallinna Tööstushariduskeskuses, kus lisaks Linnupesa lasteaiale esinesid Lepatriinu, Vindi, Mutionu, Tihase, Kristiine, Haraka, Kannikese, Muinasjutu, Lille ja Kullerkupu lasteaedade kooliminevate laste rühmade lapsed. Tantsud olid seadnud Kristiine Linnaosa lasteaedade õpetajad, üldlavastaja Kristiine Lasteaia muusikaõpetaja Katre Jaani.

Külastajatel oli võimalus annetada vabatahtlik summa. Annetustena koguti 274 eurot, mis läks annetusena „Märka ja aita!“ fondi.

Täname väga kõiki, kes fondi annetasid!

Suured tänud Laululinnu ja Lepatriinu rühmadele, õpetajatele ja tantsuseadjale Ingridile ning Linnupesa naisliikujate rühma direktor Karini juhendamisel!