Paula Ruiz Ugalde

Euroopa Vabatahtlike Projekt Eestis

Linnupesa Lasteaias

(6. november 2017 – 5.uyt juuli 2018)

Minu nimi on Paula Ruiz Ugalde

Olen 24 aastane (6-5-1993)

Tulen Basque riigist, Hispaaniast

Ma olen terve oma elu töötanud koos lastega. Ülikoolis olen õppinud alushariduse pedagoogiks ning läbinud eripedagoogika kursuse.

Ma arvan, et on tore võimalus ja suurepärane kogemus laiendada  teadmisi hariduse ja uue kultuuri kohta.

Linnupesa Lasteaias loodan tutvuda erinevate hariduslike mudelitega ning siin oldud ajast võtta kaasa palju oskusi, mida oma õpilastega proovida ning teha.

Teile soovin jagada Hispaania kultuuri ja hariduslikku mudelit, et näha, millised on sarnasused ja erinevused meie kultuuride vahel.

Mulle meeldib tööd teha ning ma olen mõistlik, aitan alati kui oskan. Olen avatud kõiksugustele erinevatele olukordadele. Ma tantsin zumbat ja võin vabalt ka hispaania keelt õpetada. Tulge Päikesekiirte rühma ja saame tuttavaks.

Hetkel ma veel eesti keelt ei räägi, aga loodan, et varsti hakkan juba teist aru saama ning ka ise purssima.

Tere tähendust juba tean, seega, kui näeme, teretame :)