Palju õnne Linnupesa lasteaed!!!

Posted by: | Posted on: november 4, 2015

Linnupesa lasteaed pidas mardipäeval hoopis sünnipäeva!!!

Sünnipäev algas kõige pisemate linnupesaliste diskoga ja lõppes vanemate laste diskol lauluga õnnesoovidega lasteaia sünnipäevaks. Diskotantsumaraton toimus laste endi lemmiklaulude saatel. Kukulindude, Linnupoegade, Päikesekiire Pääsupoegade ja Sirtsude rühma laste lemmikuks oli “Issiga, issiga”, kus sai autoga, bussiga, rongiga sõita.

Mesilindude, Piilupoegade, Naerulindude ja Pesamunade rühmade lapsed diskotasid erilise hooga Elsa laulu saatel.

Lepatriinude, Pöialpoiste ja Laululindude rühma lapsed fännasid Tiiu talu tütrekese laulu.

Üleüldine laste lemmik oli aga “Kaugel külas” – see kõlas kõigil kolmel diskol ja need laulusõnad olid lastel peas!

Sünnipäevadiskolt lahkusid kõik lapsed rõõmsalt komm käes ning loomulikult söödi sünnipäevatorti!