Palju õnne, lasteaia direktor!

Reedel, 7. oktoobril toimus Lennusadamas galaõhtu Tallinna parimate õpetajate tunnustamiseks. Autasud Tallinna aasta õpetajatele ning linna õnnitlused õpetajate päeva puhul andsid üle abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula. Abilinnapea Kõlvart rääkis: «Olenemata sellest, kui palju vaieldakse riigis hariduspoliitika ja koolivõrgu üle, on õpetaja see, kes teeb õppimise lastele võimalikuks. Õpetajast sõltub, kuidas tunneb end õpilane koolis või mudilane lasteaias ning kuivõrd meeldiv ja tulemuslik on talle õppimine. Õpetajast oleneb suurel määral, missugused väärtused laps eluks kaasa saab ning kuivõrd enesekindel kodanik temast kujuneb. Õpetajatel lasub vastutus nii iga lapse kui ka ühiskonna ees, mistõttu väärib suure pühendumusega tehtud töö erilist tunnustust ja tänu.»

Tallinna Linnupesa Lastaiast osales  galal direktor Karin Saar, kes sai tänukirja lasteaia eduka juhtimise eest 15-nda tööjuubeli puhul. Õnnitlused kõigi linnupesaliste poolt! Suured tänud ka kõikidele Linnupesa töötajatele, kes tänuväärset õpetaja ja kasvataja tööd igapäevaselt teevad.