Sünnipäevad

JAANUARIKUU SÜNNIPÄEVAD

7. jaanuar – Liis Nogo, õpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

12. jaanuar – Eva Vendelin, tervishoiutöötaja

VEEBRUARIKUU SÜNNIPÄEVAD

1. veebruar – Ly Härm, Kukulindude rühma õpetaja

11. veebruar – Svetlana Ivanova, Pesamunade rühma õpetaja

19. veebruar – Hedi Pihlak, Piilupoegade rühma õpetaja

21. veebruar – Marin Saagpakk, Laululinnu rühma õpetaja

24. veebruar – Katrin Pinsel, Sirtsude rühma õpetaja abi

25. veebruar – Kristi Krull, Pääsupoegade rühma õpetaja abi

MÄRTSIKUU SÜNNIPÄEVAD

7. märts – Maire Sillaots, Kukulinnu rühma õpetaja

7. märts – Kai Kreek, Linnupoja rühma õpetaja assistent

9. märts – Anu Sarap, õppealajuhataja

18. märts – Rita Mägi, asendustöötaja

21. märts – Kerli Pilvistu, Naerulinnu rühma õpetaja

25. märts – Irene Marmor, Mesilinnu rühma õpetaja

APRILLIKUU SÜNNIPÄEVAD

1. aprill – Meedi Kiur, Piilupoja rühma õpetaja

2. aprill – Larissa Semjonova, Sirtsude rühma õpetaja abi

19. aprill – Gerli Saul, Pöialpoiste rühma õpetaja

25. aprill – Ele Nugis, Mesilinnu rühma õpetaja

MAIKUU SÜNNIPÄEVAD

3. mai – Astrid Pupart, Sirtsude rühma õpetaja

9. mai – Reelika Lõhmus, Sirtsude rühma õpetaja

10. mai – Anne Veetamm, juhi abi

15. mai – Lii Kalm, Päikesekiire rühma õpetaja

18. mai – Heli Kangur, Laululinnu rühma õpetaja

20. mai – Riina Kriisa, majandusjuhataja

23. mai – Anne Männik, Naerulinnu rühma õpetaja abi

19. mai – Maie Mikkin, Piilupoja rühma õpetaja abi

28. mai – Pirje Laagus, Päikesekiire rühma õpetaja assistent

JUUNIKUU SÜNNIPÄEVAD

9. juuni – Liis Vääna, Päikesekiire rühma õpetaja

11. juuni – Maris Aleksejev, Pääsupoja rühma õpetaja

20. juuni – Ljudmilla Grigorjeva, Mesilinnu rühma õpetaja abi

22. juuni –Ljudmilla Tihhomirova, söögitoa perenaine

23. juuni – Raili Odraks, Pöialpoiste rühma õpetaja

24. juuni – Katrin Soo, Lepatriinu rühma õpetaja

28. juuni – Sirje Soodla, Laululinnu rühma õpetaja abi

3. juuni – Tarje Ploom, Kukulinna rühma õpetaja abi

26. juuni – Kai Jaaniste, õpetaja, lapsehoolduspuhkusel

JUULIKUU SÜNNIPÄEVAD

1. juuli – Ngoc Tram Lam Huu, Linnupoegade rühma õpetaja

22. juuli – Esta Tubalkain, Lepatriinu rühma õpetaja

28. juuli – Pille Prükk, Naerulinnu rühma õpetaja

AUGUSTIKUU SÜNNIPÄEVAD

1. august – Ingrid Künnapas, liikumisjuht

4. august – Maris Võro, Pesamunade rühma õpetaja

SEPTEMBRIKUU SÜNNIPÄEVAD

6. september – Eve Halanurm, Päikesekiire rühma õpetaja assistent

OKTOOBRIKUU SÜNNIPÄEVAD

2. oktoober – Kaiu Põld, muusikaõpetaja

25. oktoober – Elina Sahkur, Pääsupoja rühma õpetaja

26. oktoober – Maive Rätsep, Lepatriinu rühma õpetaja abi

30. oktoober – Ehvi Kotkas, Pöialpoiste rühma õpetaja abi

NOVEMBRIKUU SÜNNIPÄEVAD

6. november – Karin Saar, direktor

8. november – Lilian Kokka, Pesamunade rühma õpetaja abi

30. november – Piret Kalamägi, Pesamunade rühma õpetaja

DETSEMBRIKUU SÜNNIPÄEVAD

8. detsember – Tene Kallaste, Linnupoegade rühma õpetaja abi