Sünnipäevad

JAANUARIKUU SÜNNIPÄEVAD

2. jaanuar – Katrin Käbin, Pääsupoegade rühma õpetaja

7. jaanuar – Liis Nogo (lapsehoolduspuhkusel)

12. jaanuar – Eva Vendelin, tervishoiutöötaja

VEEBRUARIKUU SÜNNIPÄEVAD

1. veebruar – Ly Härm, Kukulindude rühma õpetaja

11. veebruar – Svetlana Ivanova, Naerulindude rühma õpetaja

19. veebruar – Hedi Pihlak, Piilupoegade rühma õpetaja

21. veebruar – Marin Saagpakk, Laululinnu rühma õpetaja

MÄRTSIKUU SÜNNIPÄEVAD

7. märts – Kai Kreek, Linnupoja rühma õpetaja assistent

9. märts – Anu Sarap, õppealajuhataja

16. märts – Hedi Leemets, Sirtsude rühma õpetaja

25. märts – Irene Marmor, Mesilinnu rühma õpetaja

APRILLIKUU SÜNNIPÄEVAD

1. aprill – Meedi Kiur, Piilupoja rühma õpetaja

2. aprill – Larissa Semjonova, Sirtsude rühma õpetaja abi

19. aprill – Gerli Saul, Pöialpoiste rühma õpetaja

25. aprill – Ele Nugis, Mesilinnu rühma õpetaja

MAIKUU SÜNNIPÄEVAD

3. mai – Astrid Pupart, Sirtsude rühma õpetaja

10. mai – Anne Veetamm, juhi abi

15. mai – Lii Kalm, Päikesekiire rühma õpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

18. mai – Heli Kangur, Laululinnu rühma õpetaja

19. mai – Maie Mikkin, Piilupoja rühma õpetaja abi

20. mai – Riina Kriisa, majandusjuhataja

23. mai – Anne Männik, Naerulinnu rühma õpetaja abi

28. mai – Pirje Laagus, Päikesekiire rühma õpetaja assistent

JUUNIKUU SÜNNIPÄEVAD

3. juuni – Tarje Ploom, Pesamunade rühma õpetaja abi

9. juuni – Liis Vääna, Päikesekiire rühma õpetaja

11. juuni – Maris Aleksejev, Pääsupoja rühma õpetaja

14. juuni – Raissa Kosak, Pöialpoiste rühma õpetaja abi

22. juuni –Ljudmilla Tihhomirova, söögitoa perenaine

23. juuni – Raili Odraks, Pöialpoiste rühma õpetaja

24. juuni – Katrin Soo, Lepatriinu rühma õpetaja

28. juuni – Sirje Soodla, Laululinnu rühma õpetaja abi

JUULIKUU SÜNNIPÄEVAD

1. juuli – Ngoc Tram Lam Huu, Linnupoegade rühma õpetaja

7. juuli – Svetlana Kreskina, Mesilindude rühma õpetaja abi

13. juuni – Anni Tungel, Kukulindude rühma õpetaja

22. juuli – Esta Tubalkain, Lepatriinu rühma õpetaja

28. juuli – Pille Prükk, Naerulinnu rühma õpetaja

30. juuli – Tiiu Ziaian, Pääsupoegade rühma õpetaja abi

AUGUSTIKUU SÜNNIPÄEVAD

1. august – Ingrid Künnapas, liikumisjuht

4. august – Maris Võro, Pesamunade rühma õpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

SEPTEMBRIKUU SÜNNIPÄEVAD

6. september – Eve Halanurm, Päikesekiire rühma õpetaja assistent

OKTOOBRIKUU SÜNNIPÄEVAD

2. oktoober – Kaiu Põld, muusikaõpetaja

26. oktoober – Maive Rätsep, Lepatriinu rühma õpetaja abi

30. oktoober – Ehvi Kotkas, Linnupoegade rühma õpetaja abi

NOVEMBRIKUU SÜNNIPÄEVAD

6. november – Karin Saar, direktor

8. november – Lilian Kokka, Kukulindude rühma õpetaja abi

28. november – Helen Õun, Pesamunade rühma õpetaja

30. november – Piret Kalamägi, Pesamunade rühma õpetaja